Kolekcja: Kasze
-
Kasza Jaglana 1kg Eko Młyn Jasienica
Dostawca:Młyn JasienicaCena regularna 18,59 złCena regularnaCena jednostkowa 18,59 zł / na kgCena promocyjna 18,59 zł -
Kasza Jęczmienna Pęczak 1kg Eko Młyn Jasienica
Dostawca:Młyn JasienicaCena regularna 15,59 złCena regularnaCena jednostkowa 15,59 zł / na kgCena promocyjna 15,59 zł -
Kasza Gryczana Prażona 1kg Eko Młyn Jasienica
Dostawca:Młyn JasienicaCena regularna 19,89 złCena regularnaCena jednostkowa 19,89 zł / na kgCena promocyjna 19,89 złWyprzedane -
Kasza Owsiana 1kg Eko Młyn Jasienica
Dostawca:Młyn JasienicaCena regularna 17,59 złCena regularnaCena jednostkowa 17,59 zł / na kgCena promocyjna 17,59 zł



